דיקור סיני לבעיות פוריות
24 בדצמבר 2012 – 22:16 | אין תגובות

מדי שנה יותר ויותר אנשים, זוגות נשואים, סובלים מבעיות פוריות. לעיתים המדובר בבעיות רפואיות של הגבר ולעיתים בבעיות של האישה. ישנם אף מקרים ששני בני הזוג צריכים לעבור טיפולי פוריות. האם ידעת כי דיקור סיני …

קרא עוד »
בריאות

תרופות

דיאטה ותזונה

טיפולים

מחלות ותסמונות

ראשי » רפואה אלטרנטיבית, רפואה משלימה

הילינג – ריפוי בעזרת אנרגיות

פורסם על ידי eitan ב 13 באוקטובר 2009 – 10:17תגובה אחת

הילינגמשמעות המילה הילינג היא ריפוי. מכל תחומי הרפואה המשלימה, דווקא להילינג מתלווה הילה של מסתוריות, ויחד עם זאת, יותר ויותר אנשים פונים להילרים על מנת לקבל סיוע, הכוונה וטיפול אנרגטי המיטיב עם הבריאות ומסלק חוליים שונים.

מהו הילינג?

הילינג הינו ריפוי אנרגטי, בגוף המטופל או מסביב לגוף, בהילה שלו. הילרים שונים מטפלים לעיתים בהילינג בשמות שונים – הילינג יהודי, תטא הילינג ועוד.

יחד עם זאת ניתן לומר כי המשותף לכל סוגי הילינג אלו, הוא העבודה עם אנרגיות מעודנות שנמצאות בתוך ומסביב לגופו של המטופל.

האמונה העומדת בבסיסו של טיפול הילינג הינה כי הגופים האנרגטיים המעודנים המקיפים את גופו הפיסי של מטופל, אוצרים בתוכם מידע על מצבו הבריאותי של מטופל כיום וגם בעתיד.

חוסר איזון, כך על פי ההילינג, מתחיל בצורה אנרגטית ורק לאחר שלא טופל, יתרקם בגוף הפיסי.

טיפול הילינג נראה אחרת אצל כל הילר, אולם במרבית המקרים מדובר על טיפול בתנוחת שכיבה (כאשר המטופל נמצא בלבוש מלא) והמטפל מניח ידיים על הגוף או מעליו (כלומר במגע או שלא במגע) בנקודות מפתח פיסיולוגיות (לרוב באיזורי הצ'אקרות).

טיפול הילינג אינו כולל מגע באזורים אינטימיים והוא כולו אמור להיות נעים ונוח עבור המטופל.

באילו כלים משתמש ההילר?

הילר מבצע מניפולציה על גופים "בלתי נראים" של המטופל.

כיום, ישנן הוכחות מדעיות לאפשרות שחלק מן ההילרים דווקא כן רואים את השכבות האנרגטיות המעודנות המקיפות את המטופל, על ידי שימוש בראייה על חושית. אלו מבין ההילרים אשר אינם רואים שכבות מעודנות אלו, מסוגלים לחוש בנוכחותן או במיקומן.

ההילר ירצה להחזיר את המבנה האנרגטי של המטופל למבנה המבטא בריאות ואיזון, על ידי משיכה ודחיפה של אנרגיות.

המנגנון המאפשר הזזה של אנרגיות הינו מנגנון אלקטרומגנטי וההילר ימשוך אנרגיות לנקודות של חוסר וידחוף אותן החוצה מאיזורים שבהם ישנו עודף.

על פי רוב ישתמש ההילר בידיו כדי להזיז את האנרגיות, אולם הוא יכול להשתמש גם בכלים חיצוניים – כמו צבעים, מטוטלת, קריסטלים וסמלים, על פי הבנתו ותחום התמחותו.

אילו מצבים בריאותיים עשויים להפתר על ידי ביקור אצל הילר?

הילינג טוב ונכון, יסייע בכל מצב של חוסר איזון אשר קיים אצל המטופל.

חוסר איזון זה יכול להיות פיסי (למשל כאבי גב, בעיות מפרקים, אלרגיות, מחלות אוטו אימוניות, לחץ דם גבוה, ואפילו סרטן) רגשי (עצב, כעס, תחושות בלבול מתמשכות, ואפילו פסיכוזות או מחלות נפש למיניהן) או מנטאלי (תחושת בלבול, חוסר יכולת למצוא כיוון בחיים, צורך לקבל החלטות).

כיצד בוחרים מטפל?

בימינו, ההילינג, כמו שאר תחומי הרפואה המשלימה, הינו תחום פרוץ ואין מניעה שגם אנשים אשר אינם בעלי רקע טיפולי או השכלה מתאימה, יכנו את עצמם 'הילרים' ויציעו טיפולים לכל המרבה במחיר.

עם זאת, כיום ישנן מסגרות רציניות, ארוכות טווח ומקיפות ללימוד הילינג אנרגטי וכדאי להקפיד על כך שההילר שתגיעו אליו – אכן מחזיק בהשכלה גבוהה רלוונטית הכוללת לימודי רפואה משלימה.

בנוסף, חשוב שההילר יהיה בעל ניסיון ואם מתאפשר, שיהיה בעל ניסיון בתחום הטיפולי הפרטני שנוגע אליכם.

מומלץ לגשת למטפל שאתם מכירים אישית, או ששמעתם עליו מישהו שטופל על ידו ויצא מרוצה.

אבל ללא ספק, המרכיב הכי חשוב בבחירת הילר שיתאים לכם, הינו שיחה נעימה עם המטפל והתחושה כי הוא יכול להבין את הבעיה ולסייע לכם להתמודד עימה בעזרת טיפול הילינג.

לקריאה נוספת בנושא רפואה משלימה: נטורופתיהארומתרפיה, שיאצו, רפלקסולוגיה.

תגובות »

השאר את תגובתך!

הינך חייב להיות מחובר על מנת שתוכל להגיב.