דיקור סיני לבעיות פוריות
24 בדצמבר 2012 – 22:16 | אין תגובות

מדי שנה יותר ויותר אנשים, זוגות נשואים, סובלים מבעיות פוריות. לעיתים המדובר בבעיות רפואיות של הגבר ולעיתים בבעיות של האישה. ישנם אף מקרים ששני בני הזוג צריכים לעבור טיפולי פוריות. האם ידעת כי דיקור סיני …

קרא עוד »
בריאות

תרופות

דיאטה ותזונה

טיפולים

מחלות ותסמונות

ראשי » שפעת החזירים

עדכון יומי שפעת החזירים – החיסון אינו גורם למוות

פורסם על ידי eitan ב 22 בנובמבר 2009 – 10:01אין תגובות

עדכון יומי שפעת החזירים - החיסון אינו גורם למוותברחבי העולם כולו, ממשיכה מערכת הבריאות להפציר בתושבים הכלולים בקבוצות הסיכון ובצוותי הרפואה להתחסן מפני שפעת החזירים.

הטענה הרווחת היא, כי החיסון נגד שפעת החזירים עשוי להציל חיי אדם רבים ולמנוע את התפשטות המחלה.

יחד עם זאת, בעקבות מספר מקרי מוות בקרב חולים אשר קיבלו את החיסון לאחרונה, עלתה השאלה האם החיסון בטוח והאם הוא עצמו אינו גורם לתמותה?

ארגון הבריאות העולמי (World Health Organization) נתן תשובה לשאלה זו בימים האחרונים, כאשר יצא בהודעה רשמית, המודיעה שלאחר בדיקת הנושא המסקנה היא כי החיסון הינו בטוח לשימוש.

אל הודעתו של ארגון הבריאות העולמי, הצטרפה גם הודעה מטעם האו"ם, האומרת כי החיסון בטוח ואין לחשוש מקבלתו.

בכך מבטל למעשה ארגון הבריאות העולמי את הטענה, כי החיסון עצמו גורם למות החולים. נוסף לכך הכרזה זו של הארגון מחזקת את הסברה, כי חולים שנפטרו לאחר שקיבלו חיסון, נפטרו כתוצאה מסיבוכים של מחלות רקע אחרות.

הודעותיהם של ארגון הבריאות העולמי ושל האו"ם, מצטרפות למאבק נגד התפשטות שפעת החזירים בעולם, במסגרת הניסיונות ההולכים וגוברים לשכנע תושבים להתחסן בארצותיהם.

השאר את תגובתך!

הינך חייב להיות מחובר על מנת שתוכל להגיב.