דיקור סיני לבעיות פוריות
24 בדצמבר 2012 – 22:16 | אין תגובות

מדי שנה יותר ויותר אנשים, זוגות נשואים, סובלים מבעיות פוריות. לעיתים המדובר בבעיות רפואיות של הגבר ולעיתים בבעיות של האישה. ישנם אף מקרים ששני בני הזוג צריכים לעבור טיפולי פוריות. האם ידעת כי דיקור סיני …

קרא עוד »
בריאות

תרופות

דיאטה ותזונה

טיפולים

מחלות ותסמונות

ראשי » שפעת החזירים

עדכון יומי שפעת החזירים – מאכלים במקום חיסון?

פורסם על ידי eitan ב 30 בנובמבר 2009 – 9:18אין תגובות

עדכון יומי שפעת החזירים - מאכלים מונעים את המחלהלאור חששם של רבים מפני קבלת החיסון כנגד שפעת החזירים, החלו ברחבי העולם לחפש ולמצוא שיטות נוספות שעשויות להועיל כנגד המחלה.

בצבא מולדובה למשל, הודיעו בימים האחרונים כי יתחילו להוסיף שום ובצל לתפריט היומי של החיילים ויחייבו כל חייל בצבא לאכול מנה אחת ביום מן הירקות.

במולדובה מאמינים, כי השימוש בירקות אלו מגביר את פעילות המערכת החיסונית, דבר שעשוי למזער את התפשטות המחלה המתגברת בימים אלו בקרב דרגי הצבא.

ראוי לציין, כי בנוסף לצבא המולדובי, אנשים רבים מאמינים, כי סוגי מאכלים מסוימים עשויים להשפיע כנגד השפעת.

כך לדוגמא, מרק עוף ידוע כתרופה עתיקת יומין לשפעת. תבלינים מסוימים כגון: ג'ינג'ר וציפורן נחשבים, ברפואת המזרח הרחוק, כמחזקים טבעיים למערכת החיסונית. תוספת של אגוזים לתפריט והגדלת כמות הנבטים והזרעים יכולה גם לסייע.

נראה כי מי שעד כה לא השתכנע ללכת ולקבל חיסון נגד שפעת החזירים, הרוויח אופציה פשוטה הרבה יותר – לדפוק על דלתה של סבתא ולבקש ממנה ארוחה חמה. מסתבר שזה יכול להיות לא רק להיות טעים, אלא אפילו בריא.

עם זאת חשוב לציין, כי המאכלים אינם מהווים תחליף מלא לחיסון הקונבנציונלי וכי גורמי רפואה רבים עדיין ממליצים לציבור ללכת ולהתחסן.

השאר את תגובתך!

הינך חייב להיות מחובר על מנת שתוכל להגיב.