דיקור סיני לבעיות פוריות
24 בדצמבר 2012 – 22:16 | אין תגובות

מדי שנה יותר ויותר אנשים, זוגות נשואים, סובלים מבעיות פוריות. לעיתים המדובר בבעיות רפואיות של הגבר ולעיתים בבעיות של האישה. ישנם אף מקרים ששני בני הזוג צריכים לעבור טיפולי פוריות. האם ידעת כי דיקור סיני …

קרא עוד »
בריאות

תרופות

דיאטה ותזונה

טיפולים

מחלות ותסמונות

ראשי » שפעת החזירים

עדכון יומי שפעת החזירים – בקרוב כולם יחוסנו

פורסם על ידי eitan ב 1 בדצמבר 2009 – 10:58אין תגובות

החיסון ינתן לציבור הרחבבשבועות האחרונים נשמעו קריאות רבות מצד משרד הבריאות, הקוראות לתושבים לבוא ולקבל חיסון נגד שפעת החזירים.

יחד עם זאת, עד כה הקריאה כוונה בעיקר לאנשים הנמצאים בקבוצות הסיכון השונות של המחלה, כגון נשים בעת הריון, ילדים, קשישים וצוותים רפואיים.

אתמול הודיע משרד הבריאות, כי בעוד כשבועיים יחל החיסון הכללי בקרב האוכלוסייה וכי כל אדם בישראל אשר יהיה מעוניין בכך – יוכל להגיע ולהתחסן.

עד כה, חוסנו בישראל כ- 100 אלף איש הנכללים בקבוצות הסיכון, אך בעקבות ההצהרה כי החיסון יינתן לכלל התושבים, צפוי מספר זה לגדול באופן ניכר בטווח הזמן הקרוב.

יצוין, כי כמות המתחסנים מקרב קבוצות הסיכון הינה נמוכה יחסית וכי ההערכות במקור דיברו על כמות גדולה בהרבה של אנשים אשר יגיעו להתחסן.

נראה, כי אנשים רבים חששו לבוא להתחסן בגלל שקישרו את החיסון למקרי המוות השונים שהתרחשו בקרב חולי שפעת החזירים לאחר קבלת החיסון.

יתכן מאוד כי בעוד כשבועיים, כאשר יתאפשר לציבור הרחב להתחסן כנגד השפעת, רבים יסבלו מאותו החשש ולא יגיעו להתחסן, על אף האפשרות לעשות כן.

השאר את תגובתך!

הינך חייב להיות מחובר על מנת שתוכל להגיב.