דיקור סיני לבעיות פוריות
24 בדצמבר 2012 – 22:16 | אין תגובות

מדי שנה יותר ויותר אנשים, זוגות נשואים, סובלים מבעיות פוריות. לעיתים המדובר בבעיות רפואיות של הגבר ולעיתים בבעיות של האישה. ישנם אף מקרים ששני בני הזוג צריכים לעבור טיפולי פוריות. האם ידעת כי דיקור סיני …

קרא עוד »
בריאות

תרופות

דיאטה ותזונה

טיפולים

מחלות ותסמונות

ראשי » רפואה

רפואה דחופה – זקוקים לטיפול רפואי דחוף?

פורסם על ידי eitan ב 24 בינואר 2009 – 22:564 תגובות

כמעט כולם יודעים שכיום כבר לא צריך לרוץ לחדר מיון בבית החולים. הגעה אל חדר מיון בעקבות בעיה רפואית עשויה להיות סיפור לא זול. במידה ופנייתכם לא תמצא מוצדקת, תתבקשו לשלם כמה מאות שקלים עבור הטיפול והבדיקה בחדר מיון. שלא לדבר על מקרים בהם תעברו גם צילום רנטגן או בדיקות יקרות אחרות, שלאחריהן תדרשו לשלם לבית החולים סכומי כסף לא קטנים.

לא עוד. במידה ואתם זקוקים לטיפול רפואי דחוף, תוכלו ליצור קשר טלפוני עם מוקדי הרפואה של קופות החולים השונות, שכן כולן מפעילות מענה רצוף, 24 שעות ביממה למבוטחים דרכן. בכל עיר גדולה בישראל פועל מוקד רפואה דחופה מסביב לשעון, שם ניתן לראות רופא ובעת הצורך, לאחר בדיקת רופא, לקבל הפניה להמשך טיפול או בדיקות במסגרת חדר מיון – רק בלי הצורך לשלם סכומי כסף גבוהים.

עלות הטיפול הרפואי במוקד רפואה דחופה משתנה בין המוקדמים השונים (מר"ם, ביקור רופא וכדומה) ונע בין 80-100 ש"ח בדרך כלל. המוקדים פועלים במרכזי ערים ראשיות וכמו שאמרנו, זמינים להגשת טיפול רפואי דחוף, 24 שעות ביממה 364 ימים בשנה (למעט יום כיפור). לכל אחת מקופות החולים השונות הסדרים עם מוקד רפואה דחופה 1 או יותר, כך שאין זה משנה באיזו קופת חולים אתם מבוטחים.

שיחת טלפון קצרה אל מוקד זימון תורים בקופת החולים שלכם, ושם יפנו אתכם למוקד הרפואה הדחופה הקרוב לביתכם. בדיקה קצרה מעלה כי בישובים הבאים פועלים מוקדים: תל אביב, ראשון לציון, אשדוד, אשקלון, ירושלים, באר שבע, חיפה, טבריה, קצרין, בית שאן, אילת, נהריה, עכו, חולון, פתח תקוה, רמת השרון ועוד.

מהיום, אם אינכם חשים בטוב או בעקבות פגיעה, אין סיבה לרוץ אל חדר מיון, בבית החולים הקרוב. מוקדי רפואה דחופה זמינים ועומדים לרשותכם בכל רחבי הארץ. פשוט לטלפן, לבדוק היכן המוקד הרפואי הקרוב ולהגיע. המוקדים הדחופים מציעים רופאים כלליים, אורטופדים ולעיתים גם רופאים מקצועיים אחרים. במקרים דחופים, תקבלו הפניה לבית החולים הקרוב לצורכי המשך טיפול.

העיקר שניהיה בריאים וחזקים!

4 תגובות »

השאר את תגובתך!

הינך חייב להיות מחובר על מנת שתוכל להגיב.