דיקור סיני לבעיות פוריות
24 בדצמבר 2012 – 22:16 | אין תגובות

מדי שנה יותר ויותר אנשים, זוגות נשואים, סובלים מבעיות פוריות. לעיתים המדובר בבעיות רפואיות של הגבר ולעיתים בבעיות של האישה. ישנם אף מקרים ששני בני הזוג צריכים לעבור טיפולי פוריות. האם ידעת כי דיקור סיני …

קרא עוד »
בריאות

תרופות

דיאטה ותזונה

טיפולים

מחלות ותסמונות

ראשי » שפעת החזירים

עדכון יומי שפעת החזירים – שנת הלימודים עומדת להפתח

פורסם על ידי eitan ב 1 בספטמבר 2009 – 7:53אין תגובות

שפעת החזירים פתיחת שנת הלימודיםשנת הלימודים עומדת להיפתח באלפי מוסדות חינוך ברחבי הארץ והמתח בנוגע למחלת שפעת החזירים והשפעתה על אוכלוסית הילדים והנוער הולך וגואה.

לאחר הערכת מצב בה השתתפו סגן שר הבריאות, שר החינוך ונציגים ממשרדי ממשלה שונים ולאחר בדיקת כל ההיבטים – הגיע הפאנל למסקנה כי אין שום מניעה לעיכוב או דחיית התחלת שנת הלימודים בגנים, בבתי הספר היסודיים, התיכוניים והעל – תיכוניים.

יש להדגיש כי נגיף שפעת החזירים H1N1 מופיע ברוב המקרים בצורה קלה מאוד באוכלוסיות של ילדים ונוער.

מסיבה זאת, סביר להניח כי נוער וילדים אשר אינם שייכים לאף קבוצת סיכון, יעברו את המחלה בדומה למה שקורה בעת מחלות אחרות – ללא סיבוך כלל.

דגש נוסף הושם על היגיינה אישית, מאחר והסתבר כי היא תהיה פקטור חשוב בכל הקשור לצעדים מניעתיים בהתפשטות נגיף שפעת החזירים H1N1 בקרב ילדים ונוער.

כמו כן, שר החינוך הורה להורים לתלמידים אשר מראים סימני מחלה דמויי שפעת עם חום, לא להגיע לספסל הלימודים. לאחר יום ללא חום ניתן להחזיר את התלמיד לספסל הלימודים.

בנוסף, שר החינוך חזר על הוראות משרד הבריאות והדגיש כי אין סיבה להיכנס ללחץ כאש מופיעים תסמיני חום.

יש להגיע לקופות החולים ולבתי החולים, רק אם חלה החמרה במצב או אם החולים שייכים לאחת מקבוצות הסיכון.

השאר את תגובתך!

הינך חייב להיות מחובר על מנת שתוכל להגיב.